Nabór na wyjazdy nauczycieli akademickich w roku akademickim 2018_2019

Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej informuje, iż uruchomiona została rekrutacja na  wyjazdy pracowników w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/19.
W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych wykładowców do zgłaszania się na wyjazd. Termin zgłoszeń upływa 11.06.2018.

W ramach dostępnej puli miejsc można starać się o stypendium na:

1. Wyjazd nauczyciela akademickiego w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych. Wyjazd trwający około tygodnia (minimum 2  dni robocze) w ramach, którego należy przeprowadzić w Uczelni Partnerskiej minimum 8 godzin dydaktycznych ze studentami danej Uczelni. Dokładny program prowadzanych zajęć, wskazanie grupy docelowej jest ustalane w porozumieniu z Uczelniami partnerskimi.
 Na powyższy  wyjazd w ramach programu Erasmus+ przyznawane jest dofinansowanie w formie ryczałtu na pokrycie kosztów pobytu, zakwaterowania oraz podróży.
Zgodnie z zasadami programu Erasmus+ występują następujące kryteria oceny zgłoszeń :
  • wcześniejszy udział w wyjazdach Erasmus+ (wcześniejszy udział więcej niż jeden raz, wcześniejszy udział jeden raz, aplikacja o pierwszy wyjazd)
  • jakość proponowanego programu prowadzonych zajęć
 - Obecna rekrutacja dotyczy wyjazdów w roku akademickim 2018/19 w okresie czerwiec 2018- wrzesień 2020. Wyjazdy w późniejszym terminie będą możliwe jedynie w sytuacji kiedy na Uczelni  pozostaną środki niewykorzystane, bądź Uczelnia pozyska dodatkowe fundusze. Wnioski przyjmowane będą do wyczerpania środków - pierwsza ocena złożonych wniosków jest zaplanowana na koniec czerwca 2018 r. i  aby wziąć w niej udział należy złożyć formularz  złożyć najpóźniej do 11.06.2018.  Wszystkie osoby zainteresowane, zapraszamy do wypełnienia formularza zamieszczonego w załączeniu i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub złożenie w Dziale ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej (pok. 164).  Wszelkich  informacji nt. wyjazdów ERASMUS+ uzyskacie Państwo u p.  Małgorzaty Cibor (pok. 164 budynek AM przy Walach Chrobrego, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Tel. 091 480 98 37).

WYJAZDY ERASMUS+ W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ

ZASIĘG GEOGRAFICZNY ERASMUS +

RODZAJ INSTYTUCJI PRZYJMUJĄCEJ

znajdziecie Państwo do pobrania na stronie :

-  W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ