Dodatkowy nabór na wyjazdy studia w roku akademickim 2017/2018 NABÓR ZAKOŃCZONY

W dniach16.10.2017 - 27.10.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na studia ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (nabór dotyczy wyłącznie wyjazdów w semestrze letnim).  Do naboru mogą przystąpić studenci, który w momencie wyjazdu będą mieć ukończony co najmniej I rok studiów.

CO WARTO WIEDZIEĆ O WYJAZDACH ERASMUS+

GDZIE MOGĘ WYJECHAĆ?

JAK DŁUGO TRWA WYJAZD ERASMUS+?

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+?

POZNAJ RELACJE UCZESTNIKÓW WYMIANY

Po zakończeniu naboru zgłoszeń zostaniesz zaproszony do potwierdzenia swojej znajomości języka wymiany (języka kraju, do którego jedziesz lub języka, w którym będziesz mieć zajęcia).  Test ten odbędzie się w SNJO a o jego terminie zostanie poinformowany za pośrednictwem email.  Z obowiązku tego zwolnieni będą osoby z certyfikatem językowym potwierdzającym znajomość języka obcego, przynajmniej na poziomie B1 (chyba, że wybrana Uczelnia Partnerska wymaga wyższego poziomu znajomości języka - sprawdź tutaj).

1) Nabór dotyczy tylko wyjazdów w semestrze letnim

2) W związku z terminami zgłoszeń w uczelniach partnerskich zgłoszenia na Uczelnie: Hochschule Furtwangen, University of Cadiz przyjmowane są  tylko do 23 października o godziny 15:30.

3) W związku z wyczerpaniem limitów miejsc na uczelniach partnerskich przyjmowane są zgłoszenia tylko na część uczelni partnerskich - sprawdź tutaj

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na studia i praktyki

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, skonsultuj  się z Koordynatorką Uczelnianą p. Ewą Tarabicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 091480 93 45, Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej pok.  102.