Nabór ERASMUS+ (nauczyciele akademiccy) wyjazdy w roku 2017/2018

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiona została rekrutacja na  wyjazdy nauczycieli akademickich w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18.

Nabór wniosków potrwa do 19.05.2017

Nabór dotyczy wyjazdów w roku akademickim 2017/2018 (czerwiec 2017 – wrzesień 2018).  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wyjazd nauczyciela akademickiego w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych. Wyjazd trwający około tygodnia (minimum 2  dni robocze) w ramach, którego należy przeprowadzić w Uczelni Partnerskiej minimum 8 godzin dydaktycznych ze studentami danej Uczelni. Dokładny program prowadzanych zajęć, wskazanie grupy docelowej jest ustalane w porozumieniu z Uczelniami partnerskimi.

WYJAZDY ERASMUS+ W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ

UCZELNIE PARTNERSKIE AKADEMII MORSKIEJ

ZASIĘG GEOGRAFICZNY PROGRAMU ERASMUS+

W celu zgłoszenia wystarczy do 19.05.2017 złożyć w Dziale ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej formularz zgłoszeniowy. Podstawą kwalifikacji pracownika  propozycja programu zajęć oraz spełnianie wymogów formalnych. Na etapie rekrutacji nie jest wymagana zgoda Uczelni Partnerskiej. Ponadto priorytetowo w naborze traktowani są pracownicy ubiegający się o pierwszy wyjazd.

Wnioski przyjmowane będą do wyczerpania środków,  pierwsza ocena złożonych wniosków jest zaplanowana na początek czerwca 2017 i aby wziąć w niej udział należy złożyć formularz najpóźniej do 19.05.2017.

Wszelkich  informacji nt. wyjazdów ERASMUS+ uzyskacie Państwo u p.  Małgorzaty Cibor

(pok. 102 budynek AM przy Walach Chrobrego, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,Tel. 091 480 98 37).