Nabór na wyjazdy na studia w ERASMUS+ (rok akademicki 2017/2018)

W dniach 16.01.2017 - 24.03.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na studia ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (nabór dotyczy wyjazdów w obu semestrach).  Do naboru mogą przystąpić studenci, który w momencie wyjazdu będą mieć ukończony I rok studiów.

WARTO WIEDZIEĆ O WYJAZDACH ERASMUS+

JAK DŁUGO TRWA WYJAZD ERASMUS+?

UCZELNIE PARTNERSKIE AKADEMII MORSKIEJ W SZCZECINIE

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+?

POZNAJ RELACJE UCZESTNIKÓW WYMIANY

Po zakończeniu naboru zgłoszeń zostaniesz zaproszony do potwierdzenia swojej znajomości języka wymiany (języka kraju, do którego jedziesz lub języka w którym będziesz mieć zajęcia).  Test ten odbędzie się w SNJO a o jego terminie zostanie poinformowany za pośrednictwem email -  terminy zostaną zorganizowane po zakończeniu rekrutacji tj. w marcu 2017.  Z obowiązku tego zwolnieni będą osoby z certyfikatem językowym potwierdzającym znajomość języka obcego, przynajmniej na poziomie B1 (chyba, że wybrana Uczelnia Partnerska wymaga wyższego poziomu znajomości języka - sprawdź tutaj ).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na studia i praktyki

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, skonsultuj  się z Koordynatorką Uczelnianą p. Ewą Tarabicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 091480 93 45, Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej pok.  102.