W dniach 16.01.2017 - 10.03.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (czerwiec 2017 - wrzesień 2018).

Do naboru mogą przystąpić studenci, który w momencie wyjazdu będą mieć ukończony I rok studiów. W praktykach ERASMUS+ mogą również brać udział osoby, które kończą już studia (wyjazd już jako absolwent).

Czytaj więcej: Nabór ERASMUS+ (wyjazdy studentów na praktyki lądowe w roku akademickim 2017/2018)

Relacje studentów AM z pobytów na ERASMUS+ dostępne na stronie internetowej

Zastanawiasz się jak naprawdę wygląda wyjazd w ramach programu ERASMUS+?  Nie potrafisz sobie go wybrazić na podstawie suchych informacji na stronie internetowej? Przemawia do ciebie obraz a nie słowa?

To właśnie dla ciebie powstała nowa sekcja na stonie internetowej. Odwiedź zakładkę Relacje studentów i z pierwszej ręki dowiedz się co myślą studenci o programie ERASMUS+. Są juz na niej pierwsze relacje studentów, a wkrótce zamieścimy kolejne.